Busy Niemcy

Działamy na terenie województw takich jak: Zachodnio – pomorskie| pomorskie| warmińsko – mazurskie| podlaskie| mazowieckie| kujawsko – pomorskie| wielkopolskie| lubuskie| dolnośląskie Busy z Polski do Holandii czy busy z Polski do Belgii działają w systemie door to door, czyli odbierają oraz dowożą naszych klientów pod same drzwi wskazanego wcześniej adresu — nie musisz się martwić, że nie zdążysz na kolejny tramwaj czy pociąg.

Doświadczony oraz profesjonalny zespól pracowników to podstawowy filar sprawnego oraz rozwijającego się przedsiębiorstwa, dlatego nasza załoga regularnie poddawana jest badaniom kontrolnym oraz wszelkim testom, które uprawniają do wykonywania zawodu kierowcy zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dodatkowo naszym kierowcom oraz pozostałym pracownikom opłacamy kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz umożliwiające zdobycie nowych uprawnień. W ofercie również busy do holandii w każy poniedziałek i czwartek.

Przewóz osób do Niemiec

Usługi na najwyższym poziomie Profesjonalny transport wymaga również komfortowych oraz sprawnych pojazdów, dlatego inwestujemy w salonowe busy znanych marek. W swojej flocie pojazdów posiadamy busy takie jak: Fiat, Mercedes, Renault czy Ford — wszystkie posiadają aktualne przeglądy techniczne oraz wszelkie atesty producenta. Wszystkie busy do Holandii czy busy do Belgii są dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych, posiadają od 9 do 15 miejsc oraz dodatkową przestrzeń na wszystkie bagaże oraz przewożone ładunki, korespondencje czy dokumenty.

Przewóz osób do Belgii jak i Holandii to długie oraz wyczerpujące podróże. Trasy wynoszą wiele kilometrów, dlatego nasze pojazdy wyposażone są w rozmaite udogodnienia, które zapewniają komfort i wygodę. Busy do Belgii oraz busy do Holandii wyposażone są między innymi w: Wifi, TV, klimatyzację, regulowane oraz podgrzewane fotele, ogrzewanie postojowe, gniazda gdzie naładujesz swój sprzęt elektroniczny jak i nadajnik gps na wypadek kradzieży — wszystkie zamontowane w busach dodatki służą zarówno wygodzie jak i bezpieczeństwu przewożonych przez nas klientów.