Przewóz osób Niemcy

przewóz osób niemcy Nasza firma nie przewozi alkoholu czy leków — wszystkie nielegalne ładunki przewozisz na własną odpowiedzialność Przewóz zwierząt nie jest prostym zadaniem, dlatego należy odpowiednio przygotować do podróży zarówno zwierzę jak i busa. Zwierzęta powinny posiadać aktualne szczepienia przeciw wściekliźnie i być zabezpieczone tak, aby nie sprawiły żadnego problemu pozostałym pasażerom. Specjalnie dla Państwa zwierzaków wydzieliliśmy w naszych busach do Holandii czy w busach do Belgii odpowiednią przestrzeń, gdzie będziesz mógł spokojnie odbyć daleką podróż wraz ze swoim przyjacielem. Obsługujemy miasta takie jak Kraków, Kielce, Warszawa, Wrocław oraz inne miasta w południowej Polsce.

Wszystkie kursy krajowe jak i zagraniczne objęte są ubezpieczeniem od wszelkich wypadków oraz uszkodzeń • Przewóz osób do Holandii odbywa się w każde poniedziałki, wtorki, czwartki oraz soboty, • Przewóz osób do Belgii odbywa się we wszystkie wtorki, środy, piątki oraz soboty. Oferujemy Przewóz osób Niemcy oraz na trasie Niemcy - Polska.

Przewozy osób z polski do Holandii oraz z polski do Belgii

Nasze terminy przewozu osób odbywają się regularnie, a dni wolne od pracy takie jak niedziele czy wszelkie święta nie wpływają negatywnie na nasze kursy krajowe czy międzynarodowe oraz nie mają znaczenia podczas świadczenia usług. Skontaktuj się z naszym pracownikiem w celu rezerwacji biletu bądź wypożyczenia busów dla grup zorganizowanych. Dane do kontaktu znajdziesz na stronie internetowej naszej firmy bądź na portalach społecznościowych

busy do niemiec Działalność, którą prowadzimy świadczy profesjonalne przewozy osób po Polsce oraz po za granicami naszego kraju. Firma istnieje od wielu lat na rynku, jednak nieustannie dążymy do tego aby się rozwijała i pozyskiwała nowych klientów. Oprócz przewozu osób świadczymy również usługi transportu paczek, korespondencji czy dokumentów. Polecamy również usługi jak geodezja wieliczka czy geodezja Kraków.