Busy Holandia

bus Holandia Nasze kursy są ubezpieczone od wypadków czy uszkodzeń. Busy z Holandii do Polski wyjeżdżają codziennie, natomiast busy z Belgii do Polski kursują w każdą środę, sobotę oraz niedzielę. Przewóz osób do Holandii wykonujemy w poniedziałki, wtorki i czwartki, natomiast przewóz osób do Belgii realizowany jest w każde wtorki oraz niedziele.

Powyższe terminy ustalone są na cały bieżący rok oraz obowiązują bez względu na niedziele czy święta — nasi pracownicy są zawsze w pełnej gotowości, aby dowieść Państwa pod wskazany adres. Aby nabyć bilet bądź zasięgnąć informacji o danym kursie, skontaktuj się z nami przy pomocy maila lub telefonicznie Zapraszamy na stronę internetową www.cobrabus.pl ggdzie znajdą Państwo resztę informacji o kursowaniu busów.

Tylko z nami Twoje paczki będą bezpieczne!

W ofercie naszego przedsiębiorstwa wykonujemy również usługi przewozu paczek, korespondencji oraz wszelkich dokumentów na terenie Polski oraz całej Europy. Ponadto świadczymy, także usługi przewozu zwierząt domowych, które mają coraz większe znaczenie dla naszych klientów. Paczki czy zwierzęta powinny być należycie zabezpieczone zgodnie z regulaminem zamieszczonym na naszej stronie internetowej.

przewozy Polska Holandia Paczki, korespondencja oraz dokumenty powinny mieć naklejoną w widocznym miejscu etykietę z dokładnymi oraz staraninie wypisanymi danymi adresata jak i nadawcy, w tym również należy dokładny numer telefonu. Ciężar paczki nie może przekraczać 50 kg, a przedmioty, które mogą łatwo ulec zniszczenie powinny być dodatkowo zabezpieczone np. folią bąbelkową. Ze względu na to, że przewóz zwierząt wymaga cierpliwości i doświadczenia, wydzieliliśmy im specjalną strefę w busach do Holandii czy Belgii, gdzie będą mogły w spokoju odbyć podróż wraz ze swoim właścicielem. Właściciele zwierząt muszą przedstawić aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie oraz posiadać paszport pupila. Zwierzę powinno być zabezpieczone tak, aby nie zagrażało pozostałym uczestnikom podróży np. smycz, kaganiec, obroża, transporter. Natomiast właściciel powinien zapewnić zwierzęciu bieżący dostęp do wody oraz pokarmu. Jeśli szukacie Państwo finansowania na wyjazd, zapraszamy na stronę www.daiglob.eu