WRZEŚNIÓWKA

WRZEŚNIÓWKA W CHORWACJI 1200 ZŁ.

Termin rejsu: 02.09.2016r. - 09.09.2016r., super wyposażone jachty morskie: Bavaria, Beneteau, Elan, Jeanneau.

Zapraszamy na wspaniałą przygodę szkoleniową na pokładzie świetnie wyposażonych jachtów na Adriatyku. Okryj swoją nową pasję i zostań zawodowym skipperem - gwarantujemy niezapomniane przeżycia. Aby wziąć udział w rejsie nie jest potrzebne doświadczenie żeglarskie.

PROPOZYCJA TRASY REJSU: SPLIT - DUBROWNIK - SPLIT

NASZE CREDO: najważniejsi są ludzie ! Od lat, nasza firma specjalizuje się w dziedzinie organizacji rejsów szkoleniowo-stażowych na skippera głównie w Chorwacji i Grecji. Jesteśmy bezpośrednim organizatorem rejsów morskich. Imprezy żeglarskie po wodach chorwackich z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością przyciągając coraz więcej entuzjastów żeglarstwa. Zdobywane przez wiele lat doświadczenie oraz fakt że specjalizujemy się w organizacji imprez żeglarskich głównie w Chorwacji i Grecji sprawiło, że jesteśmy liderem w branży szkoleń na Adriatyku, Morzu Egejskim i Jońskim. Wyjątkowość naszej oferty polega na tym, że rejsy odbywają się na jachtach z najlepszych stoczni w Europie oraz prowadzone są przez bardzo doświadczonych skipperów w stopniu Kapitana Jachtowego - posiadających najwyższe umiejętności żeglarskie co sprawia, że nie wymagamy żadnego doświadczenia żeglarskiego od uczestników. Chorwacja to kraj żeglarski, około dwa i pół tysiąca wysp i wysepek sprawiają, że jest to prawdziwy raj dla adeptów żeglarstwa. To najczęściej tu swoje pierwsze kroki stawiają osoby, które dotąd nigdy nie żeglowały oraz mazurscy żeglarze. Wszystkich tych, którzy planują samodzielny czarter w Chorwacji zapraszamy do uczestnictwa w zorganizowanym przez nas rejsie, który będzie wstępną lekcją przed samodzielnym czarterem jachtu oraz możliwością uzyskania patentu ISSA uprawniającego do czarterowania jachtów we wszystkich krajach basenu Morza Śródziemnego. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka tras rejsów w Dalmacji - krainie rozciągającej się od Zadaru po Dubrovnik. Chorwacja jest krajem, gdzie ludzie emanują pogodą ducha i przyjacielskim nastawieniem. Śródziemnomorski klimat jest wręcz wymarzony na wakacyjną żeglugę szkoleniową - poznania prawideł sztuki żeglarskiej. Dalmacja jest tym, co najczęściej kojarzy się z Chorwacją - to ciepła i kryształowo czysta woda i rześkie powietrze, południowe klimaty z wspaniałą kuchnią.

NA REJS WARTO MIĘDZY INNYMI ZABRAĆ: śpiwór, sztormiak lub nieprzemakalną kurtkę, polar, klapki, kostium kąpielowy, czapkę, coś wyjściowego, krem z filtrem UV, obuwie na miękkiej białej podeszwie.

CENA ZAWIERA: pobyt na jachcie, usługi skippera pełniącego funkcję kapitana jachtu szkolenie ubezpieczenie dobry humor (nasi skipperzy-szkoleniowcy to ludzie z dużym poczuciem humoru:-)

CENA NIE ZAWIERA: wyżywienia paliwa do jachtu, lokalnych opłat administracyjnych itp., opłat portowych, opłaty za transport.

DODATKOWE KOSZTY związane z wyżywieniem, paliwem, lokalnymi opłatami administracyjnymi, opłatami portowymi itp. pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu po około 150 EUR za osobę za tydzień.Podana kwota może ulec zmianie w zależności od miejsca postoju jachtu, warunków podczas żeglugi. Kapitan jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. W kwestii transportu współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami. Dla uczestników naszych rejsów transport Polska – Chorwacja – Polska od 500 - do 550 PLN/osobę autokarem klasy lux z barkiem, TV, toaletą. Kaucja na poczet ewentualnych szkód powstałych w czasie rejsu w wyniku niewłaściwego użytkowania sprzętu wynosi 50 Euro od osoby pobrana będzie przez skippera w dniu rozpoczęcia rejsu, a zwrócona w całości jeżeli nie powstaną straty w dniu zakończenia rejsu. Trasy rejsów są orientacyjne i mogą ulec zmianie w zależności od warunków nautycznych, wyniku decyzji kapitana. Podczas rejsu istnieje możliwość zdobycia certyfikatu ISSA na podstawie opinii kapitana jachtu za dodatkową opłatą.


Yacht charter availability powered by booking-manager.com

Sprawdź pogodę

48°
°F | °C
Cloudy
Humidity: 71%
19 kph
Wed
Scattered Showers
44 | 51
6 | 10
Thu
Partly Cloudy
40 | 53
4 | 11

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.